ЗСУ: росіяни активізували використання мототехніки на фронті.


Окупанти на фронті розпочали активно використовувати мототехніку. За словами речника ОТУ "Луганськ" Дмитра Запорожця, російські війська навчаються їздити на мотоциклах та подолати перешкоди.
"Тобто орієнтовно - це 3-5 мотоциклів у групі за кількістю, де 1 – це той, на якому розміщений РЕБ, також є розмежування, наприклад, мотоцикліст-штурмовик, мотоцикліст-мінер, мотоцикліст, який буде задіяний у випадку евакуаційних заходів", - пояснив він.
За словами Запорожця, російські війська обирають тактику використовувати мотоцикли, оскільки українські сили оборони часто знищують їх бронетехніку.
"У нас лише на Сіверському напрямку за минулий тиждень було знищено до 100 одиниць мототехніки. У цілому ворог намагається і на інших відсічах фронту застосовувати цю складову, але найбільше - саме у напрямку населеного пункту Білогорівка", - зазначив Запорожець.
Окупанти на фронті розпочали використовувати мототехніку. За інформацією речника ОТУ "Луганськ" Дмитра Запорожця, росіяни проводять навчання на мотоциклах, включаючи подолання різних перешкод. За його словами, ця тактика вибрана через руйнування важкої броньованої техніки українською армією. Протягом минулого тижня лише на Сіверському напрямку було знищено до 100 одиниць мототехніки, а найбільше ворог застосовує мототехніку у напрямку населеного пункту Білогорівка.
Читайте також
- ISW: Росія планує захопити Суми, але не має для цього достатньо сил
- Ворог наніс ракетний удар по Харкову: пошкоджені будинки
- "Вишки Бойка": як росіяни використовували РЛС у Чорному морі
- Колишній лікар Білого дому оцінив, скільки Джо Байдену залишилося жити
- Росіяни вийшли на кордон Дніпропетровщини? ЦПД спростував фейк
- Речник Байдена запевнив, що політик не знав про рак під час президентства