ЗСУ вразили понад 200 тисяч цілей РФ за червень: рекордні удари по логістиці.
Активізація військових дій в Україні
Як повідомляє UATV: У червні Сили оборони України завдали ударів по більш ніж 200 тисячам російських цілей. Цей результат свідчить про активізацію військових дій, зокрема, зростає кількість ударів по логістиці противника. Ліквідовано або важко поранено близько 28 тисяч російських окупантів.
"За місяць Сили оборони поразили більше 200 000 ворожих цілей" – Михайло Федоров
Основний акцент робиться на знищення логістичних можливостей противника. "Уничтожение складов, транспорта и маршрутов снабжения уменьшает возможности врага обеспечивать свои подразделения", – зазначає він. Це підтверджується значним зростанням інтенсивності ударів по Криму та рекордними результатами у знищенні артилерії противника.
Перехоплення ворожих цілей
Крім того, у червні перехоплено 49 575 ворожих крилатих ракет і коптерів. "Каждое из этих попаданий верифицировано на видео" – додає Федоров, що підкреслює високу точність і ефективність операцій. Це свідчить про зростання потенціалу Сил оборони України у боротьбі з агресором та показує, що стратегічні удари по логістиці становлять важливу частину загальної стратегії.
Зростання інтенсивності військових дій та знищення логістичних можливостей російських сил можуть суттєво вплинути на перебіг конфлікту. Зокрема, зменшення постачання ресурсів та техніки для окупантів може призвести до ослаблення їхньої бойової здатності. Операції, які спрямовані на знищення складів та транспортних маршрутів, є важливим елементом стратегії України у захисті своєї території.
Читайте також
- Федоров не шукає інших посад: ексміністр оборони назвав єдину ціль
- Зеленський підтвердив майбутнє Федорова та Сирського: хто залишиться в команді
- Федорова усунули з посади міністра оборони: причина — конфлікт із Сирським
- Тисячі українців вийшли на протести: вимагають повернути Федорова в Міноборони
- Шмигаль б’є рекорди, а Гелетей тримався 103 дні: середній термін прем’єрів і міністрів України
- Новий Майдан в Україні: чому протести стали політичним входженням нового покоління

