ЗСУ знищують російських новобранців за 20 хвилин: деталі ударів по переправах і мостах.
Бойові дії на фронті
Як повідомляє UATV: На фронті тривають інтенсивні бойові дії, під час яких Сили оборони України завдають ударів по важливих військових об'єктах противника. В останні дні, зокрема, 28 та в ніч на 29 червня, ЗСУ вдарили по кільком важливим цілям, внаслідок чого були зруйновані автомобільна переправа в районі Новоазовська та два залізничні мости в Луганській області. За даними, за добу російські війська 184 рази атакували позиції українських сил, включаючи 21 бойове зіткнення на Гуляйпольському напрямку та 12 штурмів, які були відбиті на Константинівському фронті.
Аналіз ситуації
Аналіз ситуації свідчить про вкрай низьку життєздатність новобранців російської армії. За інформацією, новобранець на передовій живе в середньому 20-35 хвилин, а час від прибуття солдата на полігон до його ліквідації в бою складає від 10 днів до кількох тижнів. З початку повномасштабного вторгнення Росія втратила 1 млн 402 тис. осіб. За минулу добу ЗСУ ліквідували 1230 окупантів, знищивши три танки, майже 50 артилерійських систем та десяток наземних робототехнічних комплексів. Також було знищено понад 1700 безпілотників та понад 500 одиниць автомобільної техніки росіян.
Крим залишається важливим стратегічним об'єктом, оскільки "Крим — це загоризонтна розвідка, космічна зв'язок, аеродроми".
Дмитро Плетенчук
Ситуація на фронті залишається напруженою, і бойові дії продовжують впливати на обидві сторони конфлікту.
Продовження бойових дій на фронті свідчить про високий рівень напруги в регіоні, де обидві сторони намагаються утримати або розширити свої позиції. Втрата важливих інфраструктурних об'єктів, таких як мости і переправи, може суттєво вплинути на логістичні можливості російських військ, у той час як ЗСУ продовжують завдавати удари по ключовим цілям противника. Ці події можуть свідчити про зміну динаміки конфлікту, що вимагає постійного моніторингу ситуації та адаптації військових стратегій обох сторін.
Читайте також
- 92-а бригада ЗСУ зірвала зйомку пропаганди РФ у Новоселовці: одного окупанта взяли в полон
- Сценарій 2029: чи зможе Європа захистити Україну без допомоги США
- Білорусь відключила ретранслятори для РФ: як це вплине на атаки “Шахедів”
- Кремль вербує латиноамериканців для війни: Перу розслідує 36 випадків торгівлі людьми
- Сили оборони знищили мости та склади ворога: 63 бої за добу на фронті
- Путін вигадує перемоги та уникає переговорів: свіжий звіт ISW

