Десантники звільнили Золотий Колодязь і Петрівку: подробиці успішної операції.
18.08.2025
750
Журналіст
Шосталь Олександр
18.08.2025
750
Українські десантники звільнили два населені пункти в Донецькій області – Золотий Колодязь та Петрівку.
Про це повідомила пресслужба командування ДШВ ЗСУ у Facebook у понеділок, 18 серпня.
Звільнення Золотого Колодязя та Петрівки
Підрозділи 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади та 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади провели успішні штурмові дії, що призвели до повного звільнення цих селищ від російських окупантів.
Під час боїв противник зазнав значних втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці, частина загарбників взята в полон та передана до обмінного фонду
У ДШВ обіцяли надати більше інформації про ці події пізніше, підкресливши, що їхня мета – перемога України.
Нагадаємо, що українські воїни також контролюють села Грузьке та Веселе неподалік Добропілля в Донецькій області, а на Покровському напрямку фронту відбито 58 штурмів окупантів, про що повідомили у Генштабі.
Короткий підсумок: Українські захисники Десантно-штурмових військ успішно звільнили Золотий Колодязь та Петрівку від російських окупантів у Донецькій області. Вони продовжують боротьбу за територіальну цілісність України, контролюючи і відбиваючи напади в різних районах.Читайте також
- Рютте прибув до Києва з усім складом НАТО: що обговорювали з Зеленським
- Подоляк попередив Білорусь про наслідки: 500 цілей визначено у разі атаки
- Пакистан став ключовим посередником між США та Іраном: як Трамп продовжив перемир’я
- НАТО схвалив удари по Санкт-Петербургу під час форуму: Рютте зробив заяву в Києві
- США розширять ядерну присутність у Європі: які країни можуть отримати зброю
- Угорщина пішла назустріч: Україна та Молдова відкривають перший кластер переговорів 15 червня

