25-річна китаянка платить 30 доларів на місяць за житло в будинку для літніх.
Соціальні зв'язки у Сучжоу
Як повідомляє TSN.ua: У Сучжоу, Китай, 25-річна Чжан Цзінь живе в будинку для літніх людей Yiyang Senior House, сплачуючи 200 юанів (приблизно 30 доларів) на місяць за можливість спілкуватися з мешканцями. Вона проживає у цьому закладі більше двох років, після того як переїхала до Сучжоу після закінчення університету в провінції Цзянсі. Чжан стала єдиною волонтеркою в програмі, оскільки інші учасники виїхали.
Важливість волонтерства
Будинок для літніх людей Yiyang Senior House розрахований на понад 1500 осіб. У той час як населення Китаю старіє, люди віком понад 60 років становлять майже п’яту частину загального населення країни.
Чжан зазначила:
“Я нікого не знаю в цьому місті”– це підкреслює її бажання знайти нові знайомства та спілкування у новому середовищі.
Історія Чжан Цзінь підкреслює важливість соціальних зв’язків у суспільстві, яке швидко старіє. Зі зростанням кількості літніх людей, які потребують підтримки та спілкування, волонтерство молоді може стати важливим фактором у покращенні якості життя в будинках для літніх. Це також відображає необхідність створення програм, які б залучали молодь до взаємодії з літніми людьми, що може допомогти подолати ізоляцію обох груп населення.
Читайте також
- Викидаєте чеки з банкомата: яку небезпеку це приховує для ваших грошей
- Україна повернула з полону 185 захисників та цивільного: подробиці обміну
- Штучний інтелект створює дитячі книги: чому це загрожує якості літератури
- Зарплати чоловіків і жінок в Україні: різниця сягає майже 10 тисяч гривень
- В Україні запускають програму «Будиночки в селі»: хто з ВПО отримає житло безплатно
- Україна повернула 186 полонених: Буданов назвав деталі обміну

