50% рятувальників мобілізують? Заява ДСНС.
Інформація про мобілізацію половини працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) є недостовірною, повідомили у Держслужбі. Раніше було повідомлено про бронювання 90% особового складу ДСНС, але ця інформація виявилася невірною.
Однак, працівники підрозділів оперативного реагування, такі як пожежники, сапери, рятувальники та інші, все ж таки повинні бути на місцях у повному складі. Держслужба підкреслює, що працівники ДСНС щодня рятували громадян та ліквідовували наслідки обстрілів, ризикуючи своїм здоров'ям та життям.
Звертаються до громадян про користування лише перевіреною інформацією та звертання до офіційних коментарів ДСНС для отримання достовірних даних.
7 червня 2024 року було прийнято рішення про бронювання 90% працівників ДСНС та Нацполіції, при цьому 10% співробітників ДСНС мали можливість обрати, до яких військових формувань мобілізуватися.
Також варто зазначити, що 15 січня Верховна Рада продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію на 90 днів.
Читайте також
- Міжнародний день боротьби з СНПК: чому 99% постраждалих вважають себе винними
- Безпекова ситуація на Миколаївщині значно покращилася: що змінилося
- Швейцарія виділила 12,5 млн доларів на відновлення шести областей України
- Капітан збірної Марокко Хакімі постане перед судом: йому загрожує 8 років в'язниці
- Війна забрала життя телеоператора з Краматорська: Євген Кармазін загинув від удару дрона
- Пізній розквіт: чому дедалі більше людей одружуються та народжують після 35

