Бюджетний бренд Lefties виходить у Британію: що відомо про магазини-конкуренти Primark.
Як повідомляє The Sun: Популярний європейський магазин нарешті з’явиться на британських вулицях.
Lefties, бюджетний бренд, має намір конкурувати з такими марками, як Primark, пропонуючи стильний одяг за доступними цінами.
GettyБританські покупці вже знайомі з цим брендом, адже він виник як аутлет для залишків товарів Zara в Іспанії у 1993 році.
Наразі бренд змінив формат: він відмовився від минулорічних колекцій Zara та став доступним стандартом моди в 18 країнах.
Отримавши популярність в Іспанії, Португалії та Мексиці, Lefties планує вийти на британський ринок у 2026 році.
Компанія Inditex SA, що володіє брендом, планує відкрити щонайменше чотири магазини, за інфомацією Retail Gazette.
Inditex є материнською компанією багатьох популярних брендів, включаючи Zara, Bershka та Pull&Bear.
Можливі локації
Бренд розглядає можливість відкриття магазинів у торгових центрах Bluewater в Кенті та Lakeside в Ессексі.
Лондонські Westfield та Oxford Street також можуть стати потенційними адресами.
Згідно з повідомленням Bloomberg, Inditex поки не прокоментував деталі своїх планів.
Про намір відкриття магазинів Lefties в Україні стало відомо у червні.
Бренд планує запустити флагманські магазини площею 30,000 квадратних футів у торгових центрах, згідно з інформацією Drapers.
Конкурент Primark
Lefties може стати серйозною конкуренцією для Primark.
Обидва бренди спеціалізуються на доступному одязі, і на сьогодні Primark є лідером ринку.
Проте нещодавно Primark повідомила про перевіреність внаслідок зниження продажів у Великій Британії.
Магазин нещодавно закрив свій перший заклад за останнє десятиліття.
Також Primark почав випробування значних змін у своїх магазинах, на які з нетерпінням чекають покупці.
Бюджетний рітейлер Lefties
Бюджетний рітейлер Lefties, який належить тій самій компанії, що й Zara, з’явиться у Великій Британії у 2026 році
LEFTIES
Lefties, відкриваючи свої магазини у Великій Британії, планує запропонувати покупцям нові можливості для модних покупок за доступними цінами. Це буде суттєвим кроком у розвитку бренду, який вже здобув популярність в інших країнах. Ринок моди в Великій Британії, де ціни - це важливий фактор при виборі, може дати бренду шанси на успіх. Чи зможе Lefties стати справжнім конкурентом для Primark, стане зрозуміло з часом, коли перші магазини почнуть свою роботу. Читайте також
- ЄС виплатить Україні 3,2 млрд євро: кредит у 90 млрд фінансуватимуть активами РФ
- Економіст прогнозує курс долара до 47 гривень до кінця 2026 року
- НБУ викрив EasyPay та City24 у відмиванні мільярдів: які штрафи отримали власники
- У Харківській області різко впали ціни на пальне: скільки коштують бензин та дизель
- В Україні різко впали ціни на яйця: скільки коштують у різних мережах
- Зникнення іноземного бізнесу з ПМЕФ: як змінився головний форум Росії

