Батько втопив доньку в Нідерландах за надто західний спосіб життя.
Як повідомляє ТСН: У Нідерландах батько та брати жорстоко вбили 18-річну дівчину, вважаючи, що «вона була занадто західною». Мати дівчини звинувачує лише чоловіка у цьому злочині та виправдовує своїх синів.
Сумайя аль-Наджар розповіла, що її родина втекла з Сирії та попросила притулку в Нідерландах у 2016 році. Після восьми років, які здавалося, були щасливими, все зруйнувалося, коли її доньку Раян вбили. Батько Халед аль-Наджар убив свою дочку, вважаючи, що вона стала занадто західною.
Батько зв’язав Раян і втопив у невеликому ставку, й це сталося всього через місяць після її дня народження. Після злочину він втік назад до Сирії, де живе з іншою жінкою, попри те, що був заочно засуджений на 30 років ув’язнення. Сумайя аль-Наджар прагне, щоб його екстрадували назад до Нідерландів для покарання. Брати Раян, 25-річний Муханад і 24-річний Мухамад, були засуджені за пособництво у вбивстві та отримали по 20 років тюрми.
Хоча зовні їхня сім’я виглядала інтегрованою в суспільство, за словами аль-Наджар, стиль одягу та поведінка Раян ставали причинами суперечок. Батько часто називав доньку «повією» і говорив, що «її треба вбити».
«Він був жорстоким чоловіком, — сказала аль-Наджар. — Він ламав речі і бив мене та своїх дітей, бив нас усіх. А потім він відмовлявся визнавати, що був неправий, і знову нас бив».
«Раян була хорошою дівчинкою, — сказала аль-Наджар. — Вона вивчала Коран, виконувала домашні обов’язки і вчилася молитися. Але з Раян постійно знущалися в школі за те, що вона носила білу хустку».
Дівчина прагнула інтегруватися в нове суспільство і почала поводитися як місцева, що не сподобалося батькові. Це й стало причиною трагедії.
Мати дівчини наголошує, що ніколи не пробачить чоловікові його злочин.
Ця історія підкреслює складні проблеми інтеграції мігрантів у нові суспільства та наслідки насильства в родині. Вона також викриває глибокі культурні конфлікти, які можуть виникати в мультикультурних середовищах та показує, наскільки важливо забезпечити безпеку та підтримку для молоді, яка намагається знайти своє місце в новому світі.
Читайте також
- У Харкові 12 червня зупинять трамваї та тролейбуси: як зміниться транспорт
- Нові правила заповітів: коли свідки стануть обов’язковими
- Секретна гілка київського метро: які станції з’єднує службова лінія
- Лісовий відкинув міфи про надскладний НМТ та назвав реальні успіхи учнів
- Буданов назвав головну зброю Сил безпілотних систем: що стоїть за успіхом дронів
- У Криму школярів масово готують до війни: стрільба, дрони та збір коштів для армії РФ

