Бронювання через “Дію” спростили: як продовжити статус без зняття.

Бронювання через Дію спростили
Бронювання через Дію спростили Фото: Novyny.live

Спрощення процедури бронювання працівників

Як повідомляє Novyny.live: В Україні спростили процедуру продовження бронювання працівників через портал "Дія". Тепер роботодавці можуть продовжувати бронь без попереднього зняття чинного статусу. Це нововведення має на меті полегшити процес бронювання для юридичних осіб та їхніх філій.

Оновлена процедура займає до 24 годин, що забезпечує швидкість і зручність для користувачів. Для продовження бронювання необхідно авторизуватися на порталі "Дія". Модернізація цієї послуги була проведена в рамках проєкту підтримки "Дія", що спрямований на покращення цифрових сервісів в Україні.

Впровадження нових можливостей

Впровадження послуги бронювання реалізовано Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації та Міністерством оборони. Ці зміни повинні спростити роботу роботодавців у сфері бронювання працівників, надаючи їм більше можливостей для управління кадровими ресурсами в умовах сучасних викликів.

Спростування процедури бронювання працівників через портал "Дія" є важливим кроком у напрямку цифровізації державних послуг в Україні. Це дозволяє роботодавцям ефективніше реагувати на потреби ринку праці та забезпечує більшу гнучкість у кадровій політиці.

Запроваджені зміни можуть суттєво вплинути на бізнес-процеси в умовах воєнного стану, де швидкість отримання дозволів та управління ресурсами є критично важливими для стабільності підприємств.


Читайте також

Реклама