Ціни на цитрусові у січні помітно змінилися: скільки коштують апельсини та мандарини.
Ціни на цитрусові знизилися на початку січня, згідно з даними порталу Мінфін. Зокрема, зниження цін помітне у випадку звичайних апельсинів та апельсинів з Єгипту. Вартість звичайних апельсинів скоротилася з 71,35 грн до 58,95 грн за кілограм, що є хорошою новиною для споживачів. Ціна на єгипетські апельсини також знизилася з 64,52 грн до 54,90 грн за кілограм. Однак преміальні сорти апельсинів подорожчали від 80,81 грн до 87,65 грн за кілограм.
Що стосується мандаринів, то ситуація була неоднозначною. Середня ціна на звичайні мандарини майже не змінилася, але іспанські мандарини подешевшали, а мандарини сорту клементин виявилися дорожчими.
Отже, загалом, на початку року ціни на більшість популярних сортів апельсинів знизилися, тоді як ціни на мандарини залишилися стабільними або трохи зросли.
Читайте також
- Ціни на ягоди в Одесі злетіли: чому черешня коштує до 200 гривень
- У Криму зупинили продаж пального для цивільних: що відомо
- Удари по НПЗ в Росії вивели з ладу понад 20% потужностей: паливна криза охопила 53 регіони
- Безперервна освіта стала необхідністю: український бізнес готується до виходу на Захід
- Економіка Росії вийшла з-під контролю: військові витрати сягнули 10% ВВП
- Українці зіткнулися з прихованими комісіями при знятті готівки з польських карток

