Легендарний шоколад Cadbury Topdeck повернувся у продаж: де знайти за 87 пенсів.
Як повідомляє The Sun: На полицях магазинів знову з'явився давно забутий шоколадний батончик Cadbury, який тепер продається за 87 пенсів.
У магазині Iceland можна купити популярний Cadbury Topdeck майже за фунт.
Cadbury Top Deck продається за 87 пенсів в IcelandЦю акцію поширили на платформі HotUkDeals, де багато покупців висловили задоволення від знахідки.
Один з покупців зазначив:
“Nice little treat at a decent price. Added to my basket, cheers.”
Інший додав:
“These are very nice. Great price.”
Інші покупці описали цей батончик як «дуже смачний» та «прекрасний перекус».
Повернення шоколадного батончика
Цей ностальгійний батончик знову з’явився в супермаркетах минулого року, пропонуючи комбінацію молочного та білого шоколаду.
Вперше продукт з'явився на ринку у 1993 році і був популярний до 2000-х, після чого зник на довгий час.
Батончик відновили в рамках святкування 200-річчя Cadbury.
Якщо ви хочете скористатися акцією, знайти її можна на сайті Iceland. Проте пам’ятайте, що для безкоштовної доставки потрібно зробити замовлення на мінімум £25.
Ви також можете перевірити цю пропозицію безпосередньо в магазині, але не всіх супермаркетах може бути ця акція.
Як заощадити на шоколаді
Всі ми любимо шоколад, але не варто витрачати великі суми на улюблені батончики.
Споживчий репортер Сем Уолкер ділиться порадами, як зекономити:
- Обирайте власний бренд – якщо смак не так важливий, спробуйте шоколад власного бренду супермаркету.
- Порівнюйте ціни – якщо вже знайшли улюблений батончик, перевірте, чи дешевше в інших магазинах.
- Шукайте знижки – працівники супермаркету часто ставлять кольорові етикетки на продукцію зі знижками.
- Купуйте великі батончики – зазвичай вартість шоколаду на 100 г виявляється більш вигідною, якщо це більший батончик.
Читайте також
- Удар по НПЗ і заборона експорту: Росія вперше імпортуватиме дизель через дефіцит
- Киргизстан терміново шукає пальне: Китай та Білорусь замінять Росію
- Керівництво УДП звинуватили в розкраданні активів: збитки сягнули $7 млн
- Паливна криза в РФ: Путін визнав проблеми, а Росія готується імпортувати нафтопродукти
- Російська економіка на межі вибуху: 500 тисяч банкрутств за рік
- Удари Сил оборони зупинили ключові НПЗ Росії: дефіцит пального досягне 30 тисяч тонн

