Дрони атакували Івановську область РФ (фото).
26.05.2025
4606
Журналіст
Шосталь Олександр
26.05.2025
4606
Спалах безпілотників у Кінешмі, Тулі та Єлабузі
У Кінешмі Івановської області РФ сталася подія, що спровокувала гучне збурення вночі. За інформацією, отриманою від місцевих Telegram-каналів, був атакований Дмитрієвський хімічний завод (ДХЗ).
Влада РФ, як зазвичай, заявила, що атаку БпЛА нібито було відбито. Проте у промзоні зафіксовано падіння уламків БпЛА. Пошкоджено господарську споруду для зберігання упаковки. На місці падіння уламків працюють спецслужби.
Також, відбулися події у Тулі та Єлабузі. У Тулі була серія вибухів, що призвела до падіння напруги. Місцеві зазначають, що почули понад 10 вибухів та частину міста залишили без електрики. У той же час, в Єлабузі були атаковані безпілотники, що викликали хвилю реакції серед мешканців та працівників ППО.
Звіти про події в цих місцях свідчать про загострення ситуації з безпілотниками у різних куточках Росії.
Читайте також
- Труднощі прощання в морзі: історія матері, яка втратила 24-річного сина
- Російський дрон влучив у комунальний автобус у Запоріжжі: постраждалих немає
- У Вроцлаві затримали двох за жорстоке побиття українців: деталі конфлікту
- Величезна кількість зниклих безвісти: психологиня про необхідність ритуалів пам'яті
- Американська блогерка Лора Лумер визнала, що повелася на російську пропаганду
- Почастішали напади на українців у Польщі: Генконсульство закликало до реакції

