Росія атакувала Ізмаїл дронами: Румунія підняла F-16 через загрозу кордону.

Росія атакувала Ізмаїл дронами: Румунія підняла F-16 через загрозу кордону
Росія атакувала Ізмаїл дронами: Румунія підняла F-16 через загрозу кордону Фото: novyny.live

Російські війська здійснили атаку дронів на цивільну інфраструктуру в районі Ізмаїла. В результаті цього винищувачі F-16 були підняті в підтримку від узбережжя Румунії.

Атака на "Орлівку"

Дрони РФ атакували район Ізмаїла, що призвело до пошкодження газопостачальної станції "Орлівка". Пожежу вдалося швидко загасити, але знищено виробниче обладнання. Загалом, 2,5 тисячі абонентів були тимчасово відключені від газопостачання.

Зліт F-16

Радіолокаційні системи Румунії виявили повітряні цілі в українському просторі, що призвело до зліту винищувачів F-16 для моніторингу. Жодних несанкціонованих вторгнень на територію країни не було виявлено. Проте плануються подальші перевірки і спільні дії з союзниками в рамках НАТО.

Міністерство національної оборони рішуче засуджує ці агресивні та невиправдані дії Російської Федерації, які кричуще порушують міжнародне право та ставлять під загрозу регіональну безпеку

Також нагадали про атаку на Запорізьку область та масований удар по Лозовій на Харківщині.

У результаті атаки дронів на газопостачальну станцію "Орлівка" у районі Ізмаїла тимчасово було відключено від газопостачання 2,5 тисячі абонентів. Румунські винищувачі F-16 були підняті у повітря для моніторингу ситуації, але жодних несанкціонованих вторгнень на територію не виявлено.


Читайте також

Реклама