Прем’єр Польщі назвав Зеленського російською онучею: реакція Києва.
Міллер назвав Зеленського "російською онучею"
Як повідомляє inkorr.com: Прем'єр-міністр Польщі Лешек Міллер у розмові з Radio Zet охарактеризував президента України Володимира Зеленського як "типову російську онучею". Він зазначив, що Зеленський намагається активізувати реакцію НАТО на існуючу загрозу. Міллер також різко розкритикував коментарі Зеленського щодо можливостей Польщі захистити своїх громадян у випадку нападу.
"Це типова "російська онуча"... Людина, яка поширює російську пропаганду і стверджує, що Польща неспроможна захистити себе, є "російською онучею," - заявив Міллер.
У відповідь українське посольство в Польщі виступило з критикою слів Міллера, назвавши їх "провокаційними та неприйнятними". Варто зазначити, що Україна першою запропонувала Польщі свою підтримку, коли російські безпілотники почали загрожувати польському повітряному простору. Деякі з цих дронів не лише порушили повітряний простір України, але й Білорусі, зафіксувавши незначну кількість збитих апаратів. Деякі з них завдали шкоди як цивільним, так і військовим об'єктам.
Лешек Міллер звинуватив Зеленського в розповсюдженні російської пропаганди, в той час як відповідь українського посольства підкреслює провокаційний характер таких висловлювань. Польща отримала пропозицію допомоги від України у зв'язку з атаками російських дронів.
Ця ситуація підкреслює напруженість у відносинах між Україною та Польщею на тлі загрози з боку Росії. Взаємодія між двома країнами залишається важливою у контексті спільної безпеки, а критика, яка пролунала від польського прем'єра, викликала резонанс у українському суспільстві. Подальший розвиток цих подій може вплинути на співпрацю між сусідніми державами у сфері безпеки.
Читайте також
- Ощадбанк скасовує комісію за пенсійні картки: нові тарифи з 1 липня 2026
- Ощадбанк змінює тарифи для пенсійних карток: що важливо знати з липня 2026
- Пенсії в Україні залишаться без змін: скільки платитимуть з липня 2026
- До 1 липня 2026 року українці отримають рахунки за нерухомість: кого це стосується
- Німеччина змінює соцпідтримку з 2026: Grundsicherung та нові виплати
- НБУ підняв ставку вище інфляції на 6,8%: чому економіка не зростає

