Експосадовець МО розтратив 1 млрд грн на закупівлі їжі для ЗСУ.
Служба безпеки України заявила про розкриття факту розтрати коштів колишнім посадовцем Міністерства оборони. Виявилось, що один мільярд гривень, призначений на закупівлю їжі для Збройних сил, було витрачено недокладаючи належних зусиль для контролю.
Деталі скандальної історії
За матеріалами справи, колишній посадовець уклав угоду з приватною компанією на завищеній сумі, що призвело до збитків у розмірі 41%. Експерти зазначили, що кошти витрачалися нецільово, порушуючи військові стандарти.
"Посадовець Міноборони не виконав необхідну перевірку суми угоди та не консультувався з фахівцями військового відомства. Це призвело до значних втрат для бюджету", - розповіли в СБУ.
Перспектива покарання
Зараз екс-посадовцю Міноборони доводиться відповідати за розтрату коштів у суді. Йому загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна. У СБУ наголосили, що слідство триває і всі причетні особи будуть притягнуті до відповідальності.
Українська Служба безпеки заявила про розкриття скандального випадку розтрати бюджетних коштів Міністерства оборони на закупівлю їжі для Збройних сил. Колишній посадовець витратив один мільярд гривень на харчування без належного контролю, що призвело до серйозних втрат для країни. Нині йому загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна, а розслідування продовжується, щоб притягнути всіх причетних осіб до відповідальності.
Читайте також
- Уряд Свириденко можуть звільнити: депутат назвав причину кадрових змін
- Болгарія відмовилась від військової допомоги Україні: Радев закликав до дипломатії
- Свириденко подала у відставку: Зеленський анонсував перезапуск зовнішньої політики
- Рада продовжила воєнний стан і мобілізацію до 4 травня 2026 року
- ЄС готує план енергетичної незалежності: що зміниться до 2040 року
- Польща посилює правила для українців: тимчасовий захист лише з довідкою про немобілізацію

