ЄС введе мита на російську нафту: Угорщина та Словаччина під санкціями.
Євросоюз планує ввести мита на імпорт нафти з Росії
Як повідомляє inkorr.com: Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн оголосила про наміри Євросоюзу ввести мита на імпорт російської нафти до Угорщини та Словаччини. Цю інформацію було озвучено під час засідання з президентом США Дональдом Трампом на Генасамблеї ООН.
Трамп абсолютно правий. Ми працюємо над цим
Фон дер Ляйєн підкреслила, що Європейський Союз вже зменшив постачання газу з Росії, відмовився від імпорту російського вугілля та знизив обсяги постачання нафти. Однак імпорт нафти з Росії все ще триває.
Вона також зазначила, що Євросоюз планує запровадити санкції проти портів, які обслуговують постачання зрідженого газу (LNG) з Росії, а також визначити тарифи на російську нафту. Головною метою є усунення залишків нафти та газу, які надходять з Росії до ЄС.
Згідно з планами, Євросоюз хоче припинити імпорт нафти з Росії до кінця року, але для цього необхідно затвердження нових санкцій. Раніше також було оголошено про створення "стіни дронів" на кордонах із Росією.
Фон дер Ляйєн ще раз наголосила, що мета ЄС полягає у зменшенні залежності від російських енергоносіїв шляхом впровадження нових санкцій і регуляцій.
Запровадження нових мит і санкцій на російську нафту свідчить про посилення економічного тиску на Москву в умовах поточних геополітичних викликів. Євросоюз прагне зменшити свою енергетичну залежність від країни-агресора, а реалізація цих заходів може суттєво вплинути на енергетичні ринки та відносини між країнами.
Читайте також
- Укрзалізниця запустила нові вагони на маршрутах з Києва та Дніпра до Ужгорода
- Ціни на вишню в Україні впали на 23%: скільки коштує кілограм
- Укрзалізниця отримала майже 18 млн євро на відновлення: на що підуть кошти
- Паливний колапс у Росії: черги на заправках та дефіцит бензину в десятках регіонів
- Харків отримає 47 мільйонів євро на житло: Терехов домовився про відновлення
- ПриватБанк дарує понад 30 000 грн за перекази: як отримати кешбек

