Франція зняла всі обмеження з Павла Дурова: що сталося.
Як повідомляє inkorr.com: Французькі слідчі скасували обмеження на пересування Павла Дурова, генерального директора Telegram, який був затриманий у Франції у 2024 році. Після чотирьох днів утримання, внесення застави та заборони на виїзд з країни, Дуров тепер може вільно подорожувати і залишати територію Франції.
Послаблення обмежень
Раніше, у червні, обмеження були дещо пом'якшені, що дозволило короткотермінові поїздки до Дубаю. А на початку листопада їх зовсім скасували. Французька влада відхилила запит Дурова на поїздку до США, а його відносини з французькою розвідкою стали ще напруженішими після звинувачень у спробах блокувати канали в Telegram.
Відновлення свободи пересування
Павлу Дурову дозволили покинути Францію у березні 2025 року, і наразі він вже перебуває в Дубаї. Скасування обмежень на пересування стало кроком до зниження напруженості між ним і французькою владою.
Цей розвиток подій має важливе значення для Дурова, оскільки відновлення свободи пересування може позитивно вплинути на його бізнес-інтереси та подальшу діяльність компанії Telegram, особливо в міжнародному контексті. Водночас, ситуація з французькою владою лишається чутливою, і події можуть розвиватися далі.
Читайте також
- У Харкові відкрили перший в Україні підземний дитячий садок на 260 місць
- Російські удари паралізують порти України: 28 суден атаковано, 21 загиблий
- Київ перекриють 23 липня: через візит іноземних делегацій змінять рух
- Save Ukraine повернула 24 дітей з окупації: серед них поранена 13-річна Ангелина
- Залізничні перевезення в Україні впали на 6%: названо причини
- У Польщі жінку затримали через напад на дітей за розмову українською: їй загрожує до 7,5 років в'язниці

