Нумеро оскаржує перемогу Джої Ессекса у бою: подробиці апеляції.
Як повідомляє The Sun: Перемога Джої Ессекса в його дебютному боксерському матчі опинилася під питанням, оскільки його суперник, Нумейро, заявив про намір оскаржити результати поєдинку.
Ессекс, якому 35 років, здобув наполегливу перемогу за очками над португальським інфлюенсером у виснажливому бою минулого місяця.
GettyЗірка "Only Way is Essex" подолав standing count у четвертому раунді, щоб завершити бій перемогою на заході Misfits 22 в Манчестері.
Проте Нумейро підтвердив, що планує оскаржити результат у несподіваному інтерв'ю.
“Я насправді не хочу створювати труднощі, або звучати грубо чи робити щось погане.
“Але щоразу, коли я переглядаю бій, щоразу, коли я говорю з ким-небудь професійним, тренерами, суддями, професійними боксерами, всі завжди кажуть одне й те ж.
“Це було неможливо [щоб Джої Ессекс виграв].
Також він зазначив: “Я відчував, що це справді несправедливо. Я багато працював, присвятив стільки часу та зусиль, залишив багато справ, щоб зосередитися на бою. Для того, щоб усе це зникло через поганого суддю, я вважаю це дійсно невдалим.”
Getty
Нумейро також підкреслив, що помітив у очах Ессекса “страх”, “слабкість” та “відсутність технічної майстерності” у рингу. Крім того, перед боєм йому говорили, що він “ніколи не отримає рішення на свою користь проти Джої Ессекса, особливо у Великій Британії”.
Хоча чутки про можливий повторний бій між ними вже обговорювались, Нумейро заявив, що наразі більше зацікавлений у справедливому вирішенні першого бою. Якщо ж він вирішить організувати повторний поєдинок, то підкреслив, що не робитиме це знову у Великій Британії.
Ессекс, якого тренував його дядько Тоні Сімс, відомий наставник таких боксерів, як Конор Бенн та Ентоні Джошуа, поки що не розкрив імен потенційних суперників для свого наступного бою.
Ця ситуація вже викликала жваве обговорення серед фанатів боксу, адже незадоволення Нумейро може стати приводом для виходу на ринг ще раз, аби остаточно з'ясувати, хто з бійців сильніший. Утім, зважаючи на його заяви, наголос на справедливості та об'єктивності в суддівстві може стати головним мотивом для подальших кроків Нумейро.
Читайте також
- "Шахтар" готовий викласти 4 млн євро за зірку збірної України: реакція "Харкова"
- Португалія дізналася суперника на ЧС-2026: Роналду готується до історичного шостого мундіалю
- ЧС-2026 стартував у трьох країнах: 48 збірних змагаються у 12 групах
- Динамо дізналося потенційного суперника в Лізі Європи: киянам потрібно пройти румунів
- Воротар Кабо-Верде став зіркою ЧС: конгресмен США просить візу для його матері
- Мессі оформив хет-трик, Голанн забив дубль: яскравий день на ЧС-2026

