Київ: 15 років ув’язнення за зґвалтування у підземному переході.
13.11.2025
962
Журналіст
Шосталь Олександр
13.11.2025
962
Засудження за розбій та зґвалтування в Києві
Як повідомляє inkorr.com: У Києві 38-річного чоловіка засудили до 15 років позбавлення волі за розбійний напад і зґвалтування жінки в підземному переході. Прокурори Голосіївської окружної прокуратури підтримали публічне обвинувачення в цій справі.
Суд визнав підсудного винним у злочинах, керуючися ч. 4 ст. 187 та ч. 1 ст. 152 Кримінального кодексу України. Установлено, що він напав на жінку, коли вона спускалася в підземний перехід, викрав у неї 4000 гривень і зґвалтував її.
Цей вирок свідчить про суворе покарання для злочинця і є важливим кроком до відновлення справедливості для постраждалої. Рішення суду також підкреслює необхідність захисту громадського порядку та безпеки людей у столиці.
Читайте також
- Рейтинг Путіна впав до мінімуму з початку війни: що показало опитування
- Росія готує нову хвилю мобілізації: чи змінить це хід війни
- Ізраїль визнав геноцид вірмен: що відомо про рішення Кабміну
- Буданов підтримав створення Національного пантеону: що передбачає законопроєкт
- Зеленський підписав укази про нагороди до Дня Конституції: 9 нових Героїв України
- В Україні хочуть створити Національний пантеон та заснувати орден Європи

