Київстар підніме тарифи з 20 грудня: кому доведеться платити більше за мобільний зв'язок.
Мобільний оператор "Київстар" повідомив своїх клієнтів про збільшення вартості тарифів з 20 грудня. Про це повідомила прес-служба компанії.
Київстар планує підняти ціни на свої послуги на 25%. Збільшення вартості заплановано на 20 грудня. У компанії обіцяють не тільки збільшити ціни, а й компенсувати зростання вартості для клієнтів шляхом розширення обсягів послуг та надання додаткових бонусів.
"В оновлених тарифах ми надамо абонентам більше послуг: додаткові гігабайти мобільного інтернету, хвилини для дзвінків на інші мережі. А також можливість підключати додаткові Суперсили Безлім", - йдеться у повідомленні.
З 1 січня 2025 року тарифи для бізнес-клієнтів також підвищаться. Корпоративним абонентам будуть доступні Суперсили Безлім, а також персональний інтернет.
В компанії наголосили, що вже переглянули частину тарифних планів для абонентів контракту. В середньому ціна зміниться на 25% вартості тарифу.
Клієнти можуть вибрати інший тариф, який найкраще відповідає їхнім потребам та можливостям. Це можна зробити на сайті компанії, у додатку "Мій Київстар" або у фірмовому магазині "Київстар".
Нагадаємо, Vodafone також підвищив вартість деяких тарифних планів.
Читайте також
- Одеса встановила єдиний тариф на паркування: скільки доведеться платити водіям у липні
- Банки встановили нові тарифи на SMS-інформування: скільки доведеться платити
- Українцям пояснили процедуру конфіскації майна: що вилучають та як продають
- Податки для фрілансерів різко змінять: замість 23% заплатять лише 10
- Правоохоронці викрили схеми незаконного видобутку копалин у п’яти регіонах: збитки держави понад 1,5 млрд
- У Росії намагаються приховати дефіцит бензину: регіони запроваджують обмеження на продаж

