Kyjewstar podnosi stawki od 20 grudnia: kto będzie musiał płacić więcej za telefon komórkowy.
Operator komórkowy 'Kyjewstar' poinformował swoich klientów o podniesieniu cen taryf od 20 grudnia. O tym informuje biuro prasowe firmy.
Kyjewstar planuje podnieść ceny swoich usług o 25%. Podwyżka kosztów jest zaplanowana na 20 grudnia. Firma obiecuje nie tylko podnieść ceny, ale także zrekompensować wzrost kosztów dla klientów poprzez poszerzenie zakresu usług i oferowanie dodatkowych bonusów.
'W zaktualizowanych taryfach zapewnimy abonentom więcej usług: dodatkowe gigabajty internetu mobilnego, minuty na rozmowy do innych sieci. A także możliwość podłączenia dodatkowych Supermocy Bezlim', mówi komunikat.
Od 1 stycznia 2025 roku stawki dla klientów biznesowych również wzrosną. Klienci korporacyjni będą mieli dostęp do Supermocy Bezlim oraz osobistego internetu.
Firma podkreśliła, że już przejrzała część planów taryfowych dla abonentów kontraktowych. Średnia cena zmieni się o 25% wartości taryfy.
Klienci mogą wybrać inną taryfę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i możliwościom. Można to zrobić na stronie firmy, w aplikacji 'Mój Kyjewstar' lub w firmowym sklepie 'Kyjewstar'.
Przypominamy, że Vodafone również podniosło ceny niektórych taryf.
Czytaj także
- Mieszkańcy Kijowa do lipca bez zmian w opłatach za media, ale bilety komunikacji miejskiej zdrożeją do 30 hrywien
- Unia Europejska planuje ogólny limit gotówki – 10 000 euro. Jak wyglądają przepisy w poszczególnych krajach?
- Od 26 czerwca 2026 r. nowy wymóg NBU: kod autoryzacyjny przy doładowaniach kart w terminalach
- Amerykanie zezwolili na handel ropą z Iranem na dwa miesiące – jakie to ma znaczenie dla Ukrainy
- Odesa wprowadza jednolitą stawkę za parkowanie: ile zapłacą kierowcy od lipca
- Nowe opłaty za powiadomienia SMS w bankach – sprawdź, ile zapłacisz

