Кличко закликав киян виїжджати з міста: що відбувається з енергосистемою.
Складна ситуація в Києві
Як повідомляє Novyny.live: Міський голова Києва Віталій Кличко закликав жителів виїжджати з міста через складну ситуацію в енергетиці. Станом на ранок 23 січня у столиці без теплопостачання залишаються близько двох тисяч багатоповерхівок. Причиною цього стали атаки Російської Федерації, які відбулися 9 та 20 січня і призвели до відключення теплопостачання. Більшість будинків, які залишилися без тепла, знаходяться на лівому березі міста, в Печерському районі.
Заклик до дій
Віталій Кличко зазначив, що ситуація вкрай складна і це може бути ще не найскладніший момент. Він закликав жителів зробити запас продуктів, води та необхідних ліків. Кличко також підкреслив, що столиця, враховуючи дуже складну ситуацію в енергетиці та можливість нових атак ворога на критичну інфраструктуру, готується до реагування на різні сценарії розвитку подій.
Комунальники та енергетики протягом ночі розпочали подачу теплоносія ще в понад 650 будинках. Однак, загалом в Україні зафіксували найскладнішу ситуацію в енергосистемі з моменту масштабного блекауту в листопаді 2022 року. Віталій Кличко анонсував, що плани й алгоритми дій в різних можливих ситуаціях будуть обговорені на штабі з главами районів.
Ця ситуація підкреслює серйозність викликів, з якими стикається Україна в умовах війни та обстрілів критичної інфраструктури.
Віталій Кличко
Влада столиці вживає заходів для реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення безпеки мешканців, проте заклик до евакуації свідчить про можливе загострення ситуації. Жителі Києва повинні бути готовими до тривалих відключень теплопостачання і інших проблем, пов'язаних з енергозабезпеченням у найближчий час.
Читайте також
- Екстрені відключення світла у Києві та області: що відомо про режим «Укренерго»
- Ракетний удар по Києву: знищено лабораторії Інституту біохімії НАН України
- Київ після наймасованішої балістичної атаки: 30 загиблих, 56 поранених, пошуки дітей тривають
- Київ оголосив 3 липня Днем жалоби: які заходи скасовано та чи посилять ППО
- Масована атака на Київ 2 липня: 18 загиблих, 85 поранених, серед них діти
- Київ оголосив 3 липня Днем жалоби: 13 загиблих і майже 90 поранених внаслідок атаки РФ

