Помер боксер Джо Багнер: єдиний, хто двічі пройшов усі раунди з Мухаммедом Алі.

Помер боксер Джо Багнер: єдиний, хто двічі пройшов усі раунди з Мухаммедом Алі
Помер боксер Джо Багнер: єдиний, хто двічі пройшов усі раунди з Мухаммедом Алі Фото: The Sun

Як повідомляє The Sun: Британський боксер Джо Багнер, якому було 75 років, помер, залишивши по собі яскраві спогади про свою кар'єру. Він був єдиним бійцем, хто двічі пройшов дистанцію з Мухамедом Алі.

Британський боксер Джо Багнер помер у віці 75 років Getty Джо — єдиний, хто двічі пройшов дистанцію з Мухамедом Алі Rex Features Shutterstock Editorial

У 1998 році, у віці 48 років, Джо Багнер завоював титул чемпіона світу у важкій вазі після 13 поразок.

Проте його кар'єра не обходилася без критики. У 1971 році він переміг улюбленця публіки Генрі Купера, але згодом став жертвою насмішок після поразки від Френка Бруно у 1987 році.

На відміну від багатьох своїх суперників, Багнер у житті не був лагідним велетнем. Він мав репутацію, пов'язану з домашнім насильством.

“Він був особистістю і грав поганця, коли ми проводили рекламу для бою.”

Френк Бруно

Попри всі випробування, Багнера запам'ятають як впертого бійця, який довгий час брав участь у численних поєдинках. Його кар'єра спричинила безліч коментарів та суперечок.

Складнощі та позитивні моменти

Народившись в Угорщині, Багнер разом із сім'єю емігрував з комуністичної країни, коли йому було всього шість років. Він не знав свого батька.

Ріс у Кембриджширі, де здобув титул юнацького чемпіона з диска.

Хоча програв свій перший професійний бій у 1967 році, згодом він виграв 18 поєдинків і став чемпіоном важкої ваги.

“Мій найбільший жаль у житті — вважаю, що відібрав у Генрі можливість завершити кар'єру на високій ноті.”

Джо Багнер

Багнер брав участь у поєдинках з такими відомими боксерами, як Мухамед Алі, Джо Фрейзер і Френк Бруно, проте завжди відрізнявся своїм оборонним стилем.

Боксер Джо переміг Генрі Купера у 1971 році, здобувши британські та британсько-коммонвельтні титули у важкій вазі PA:Press Association

У 1998 році Багнер знову став чемпіоном світу, отримавши титул найстаршого чемпіона важкої ваги в історії боксу у віці 48 років і 110 днів.

“Велика людина, за якою сумуватимуть. Передаю свої співчуття його родині. Нехай спочиває з миром.”

Френк Уоррен

Багнер залишив по собі великий спадок у світі боксу. Його життя та кар'єра були сповнені як тріумфів, так і труднощів. Він був відомий не тільки своїми спортивними досягненнями, а й особистими скандалами. Помер він у 2023 році, залишивши глибокий слід у серцях численних шанувальників боксу.


Читайте також

Реклама