МВС розкрило цифри: чому 78% кандидатів не можуть отримати водійські права.


За даними Головного сервісного центру МВС України, у 2024 році тільки 22% аплікантів успішно склали практичний іспит на отримання водійського посвідчення.
Протягом цього періоду екзаменатори провели майже 689 тисяч практичних іспитів і видали 204008 перших посвідчень водія.
Зазначено, що у 2024 році зросла популярність самостійної підготовки до теоретичного іспиту. Згідно з новим постановою, яка набула чинності у листопаді 2023 року, людям дозволено складати теорію без навчання в автошколі. У 2024 році було проведено 107394 самостійних іспитів, з успішністю більше 30%.
Іспит з водіння
У теоретичному іспиті кандидатам потрібно було відповісти на 20 запитань за 20 хвилин, з максимальною кількістю допустимих помилок - 2. Якщо кандидат перевищив цей ліміт, його іспит вважався нескладеним.
Варто відзначити, що у разі невдалого складання практичного або теоретичного іспиту, повторна спроба можлива лише через 10 днів.
Крім того, у 2024 році вартість оформлення водійських прав зросла, що також вплинуло на процес отримання посвідчення водія.
Раніше підкреслили, чи можна в Україні водити з європейськими правами.
Читайте також
- До 63 гривень за літр: АЗС Київщини опублікували нові ціни на бензин, дизель та автогаз
- Банки показали курс валют на початку тижня: де вигідніше купити долар та євро
- Ціни на фрукти злетіли на 80%: які позиції подорожчають ще більше
- Пенсіонери можуть збільшити виплати та передати страховку рідним та близьким: як це зробити
- Українські банки раптово знизили ставки за депозитами: що прогнозує НБУ
- Українцям показали нові умови бронювання: що чекає на працівників та бізнес