У Вінницькій області матері загрожує 15 років: підозра в розбещенні доньки.

У Вінницькій області матері загрожує 15 років: підозра в розбещенні доньки
У Вінницькій області матері загрожує 15 років: підозра в розбещенні доньки Фото: ТСН

Як повідомляє ТСН: У Вінницькій області повідомили про підозру матері, яка розбещувала свою малолітню доньку та займалася розповсюдженням порнографії за її участі.

Поліцейські регіону під час обшуку вилучили матеріали порнографічного характеру з мобільного телефону підозрюваної. Жінці загрожує до 15 років позбавлення волі.

За процесуального керівництва Гайсинської окружної прокуратури слідчі висунули обвинувачення жінці за ч. 4 ст. 301-1 (виготовлення, розповсюдження дитячої порнографії з примушуванням малолітньої особи до участі у створенні дитячої порнографії) та ч. 2 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи, вчинені членом сім’ї) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що в Києві молодик розбещував свою 8-річну племінницю. Зловмисника затримали та оголосили про підозру за ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України.

Ця трагедія стала свідченням не лише проблеми насильства в сім'ях, а й загальної небезпеки, що загрожує дітям в Україні. Ситуація викликає занепокоєння та підкреслює необхідність посилення законодавства і заходів захисту для малолітніх осіб. Влада продовжує працювати над пошуком шляхів подолання цих серйозних викликів.


Читайте також

Реклама