Родій – найдорожчий метал у світі: де його видобувають і чому він так рідкісний.
Родій є надзвичайно рідкісним металом, який користується популярністю через свою високу корозійну стійкість і здатність витримувати екстремальні температури. Він широко використовується в автомобільній промисловості, у виробництві ювелірних виробів та електронних компонентах.
Одним із основних країн видобутку родію залишається Південна Африка, яка має багаті родовища цього металу і добре розвинену гірничодобувну інфраструктуру. Проте високі витрати, геополітичні фактори та екологічні обмеження ускладнюють видобуток в цьому регіоні - компанії змушені вкладати кошти в нові технології з охорони навколишнього середовища, що підвищує витрати на виробництво.
У розділі представлено інформацію про видобуток родію, його цінність та використання. Зазначено, що Південна Африка є основним лідером у цій галузі, але високі витрати і екологічні обмеження ускладнюють процес видобутку цього корисного металу.
Читайте також
- Росія в 20 разів наростила імпорт бензину з Білорусі: причиною стала паливна криза
- Українські дрони вивели з ладу найбільший НПЗ Росії: дефіцит пального та нові заборони
- Швеція виділила Україні 124 млн євро на енергетику: на що підуть кошти
- Казахстан перекриває кордон через паливну кризу в Росії: створено 59 постів
- Зустріч Зеленського та Навроцького після скандалу: Польща стала головним торговим партнером України
- Мінцифри запустило безоплатний сервіс із ШІ для працевлаштування: що зміниться

