Одеський Привоз приходить до тями після обстрілу — які збитки.

Одеський Привоз приходить до тями після обстрілу — які збитки
Одеський Привоз приходить до тями після обстрілу — які збитки Фото: novyny.live

У ночі з 23 на 24 липня в Одесі відбувся обстріл, в результаті якого постраждав ринок Привоз. Багато магазинів та павільйонів отримали ушкодження або були знищені. Привоз вважається другим домом для багатьох підприємців та покупців, тому небезпека не відлякують їх від продовження роботи на ринку.

Слава Богу павільйон цілий, Господь вберіг нас. Приміщення по сусідству постраждали. Вони прямо напроти, фактично у 10 метрах. Мені дуже пощастило.

Наталія, яка торгувала одягом на Привозі, зазначає, що для неї це місце є другим домом, і вона не збирається його покидати через обставини. Тим часом, клієнти, які прийшли на ринок сьогодні, розчаровані та обурені наслідками обстрілу.

Дуже велика шкода що так сталося із Привозом. Я думаю їм все повернеться.

Крім ринку Привоз, обстріл також призвів до пошкоджень будівлі Палацу дитячої творчості та двох шкіл у місті. Збитки від атаки ще оцінюються, але вже очевидно, що відродження знищених споруд займе час і зусилля.


Читайте також

Реклама