Окупанти атакували Одесу «Шахедами»: рятувальники повідомили подробиці.
06.10.2024
2751
Журналіст
Шосталь Олександр
06.10.2024
2751
Одеса знову під нападом окупантів
У ніч на 6 жовтня, Одесу атакували окупанти. Ворог використовував "Шахеди", що призвело до пошкодження складських приміщень та вантажних автомобілів. Про це повідомляє ДСНС України.
У результаті виникли пожежі, які було погасити за допомогою 12 одиниць техніки і 47 рятувальників ДСНС. Також, одна одиниця техніки та троє добровольців брали участь у ліквідації пожежі.
На жаль, внаслідок цих подій одна людина отримала серйозні травми і була госпіталізована.
Напади на Одесу не припиняються
Варто зазначити, що у селі Орлівка було тимчасово призупинено пропускні операції через нічну атаку російських сил. Це сталося після атаки бойовиків в Ізмаїльському районі 2 жовтня.
Читайте також
- Удар РФ по багатоповерхівці у Харкові: безпілотник влучив у фасад на 22-му поверсі
- Окупаційна влада Криму вводить жорсткі обмеження: що зміниться з 22 червня
- Удар по Одещині: після атаки ракетою «Іскандер» загинула людина, троє поранено
- Ракетний удар по Одещині: є загиблий та поранені через “Іскандер”
- Рекордна спека в Європі: у Франції через +40°С закрили понад 800 шкіл
- Рятувальники ліквідовують наслідки обстрілу Києво-Печерської лаври: збитки понад 500 млн грн

