Okupanci zaatakowali Odessę za pomocą "Szahedów": ratownicy podali szczegóły.
06.10.2024
2755
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
06.10.2024
2755
Odezwa ponownie pod atakiem okupantów
W nocy z 6 na 7 października okupanci zaatakowali Odessę. Wrogowie użyli "Szahedów", co spowodowało uszkodzenia magazynów i samochodów ciężarowych. O tym informuje Służba Państwowa ds. Nadzwyczajnych Sytuacji Ukrainy.
W wyniku wybuchły pożary, które zostały ugaszone za pomocą 12 jednostek sprzętu i 47 ratowników z Służby Państwowej ds. Nadzwyczajnych Sytuacji. Ponadto, jeden pojazd i trzech ochotników brało udział w likwidacji pożaru.
Niestety, w wyniku tych wydarzeń jedna osoba odniosła poważne obrażenia i została hospitalizowana.
Ataki na Odessę nie ustają
Warto zauważyć, że w miejscowości Orłówka zostały tymczasowo wstrzymane operacje przepustkowe z powodu nocnego ataku sił rosyjskich. Stało się to po ataku bojowników w rejonie Ismaiłskim 2 października.
Czytaj także
- Rosyjski ostrzał Zaporoża 21 czerwca: dwie ofiary, w tym starsza kobieta
- Nocny ostrzał Zaporoża: zniszczony dom i ranny mieszkaniec
- Atak dronem na wieżowiec w Charkowie: uderzenie w elewację na 22. piętrze
- Od 22 czerwca surowe restrykcje na Krymie: co się zmienia?
- Ofiara śmiertelna i trzech rannych po ataku rakietowym na obwód odeski
- Atak rakietowy na obwód odeski: ofiara śmiertelna i ranni po uderzeniu Iskanderem

