Олександр Зінченко переходить у Ноттінгем Форест: деталі трансферу.
Олександр Зінченко перейшов до Ноттінгем Форест
Як повідомляє The Sun: Олександр Зінченко успішно завершив свій перехід до Ноттінгем Форест, повідомляють джерела.
Національний гравець України втратив місце в складі Арсенала після приходу Юррієна Тимбера та появи Майлза Льюїса-Скеллі.
AlamyПерспективи Зінченка в Арсеналі ускладнилися, коли стало відомо, що клуб зацікавлений у Пієро Гінкапі.
За повідомленням The Athletic, Ноттінгем Форест запропонував Зінченку варіант, щоб вибратися з його складної ситуації в Арсеналі.
Клуб з Мідландсу уклав угоду про оренду з Арсеналом на 28-річного футболіста.
Ноттінгем Форест вирішив скористатись можливістю після того, як їхній перехід на Хаві Гальяна з Атлетіко Мадрид зірвався.
Вважається, що клуб "досить впевнений", що завершить угоду вчасно.
Відвертість Зінченка про труднощі
Зінченко, до якого також виявляли інтерес Фулгема, поділився своїми переживаннями через нестачу ігрової практики.
Минулого сезону він зіграв лише 15 матчів у Прем'єр-лізі, з яких тільки п’ять – в стартовому складі.
Під час одного з матчів на Емірейтс його дружина Влада взяла їхніх двох маленьких доньок на гру, і Зінченко згадує: “Ева, старша з них, каже Лейі: ‘Дивись, там тато’.
GETTY
“Лея заглядає по всьому полю, але не може знайти мене. І тоді Ева вказує і каже: ‘Ні, він не грає. Він на лавці’.
“Відчуття відторгнення, коли твій тренер більше не вірить у тебе, може вибити з колії.”
Олександр Зінченко про те, як бути на лавці запасних
“Я вдячний, що мої дівчатка ще не в тому віці, щоб піддаватися соціальним мережам і читати про свого тата, який більше не може потрапити до складу Арсеналу.
“Я фактично залишився ззаду, в основному тільки на кількох окремих матчах.
“Особисто для мене це був найгірший сезон у професійній кар'єрі.
“Гравець, який не грає, нічого не вартий. Це одне, коли підводить тіло, таке може статися.
“Але перейти з числа основних гравців до статусу запасного – значно важче витримати.”
Зінченко підсумував: “Час покаже, що буде далі, але я все ще хочу грати у футбол. Я хочу насолоджуватися грою і повертатися додому з усмішкою на обличчі.”
ТРАНСФЕРНИЙ ДЕНЬ В ЖИВОМУ РЕЖИМІ – СЛІДКУЙТЕ ЗА ВСІМА ОСТАННІМИ НОВИНАМИ
Таким чином, перехід Зінченка до Ноттінгем Форест став важливим кроком у його кар'єрі. Відтепер він матиме можливість більше грати та відновити свої позиції на футбольному полі. Цей трансфер підкреслює також зростаючу конкуренцію в самих топових клубах, де тренери завжди шукають нові таланти.
Зінченко сподівається, що новий етап у його кар'єрі принесе більше стабільності та шансів на демонстрацію свого вміння, адже йому важливо повернутися до високого рівня гри.
Читайте також
- Зінченко втратив шанс залишитись в “Аяксі”: травма коліна вимагає до 9 місяців
- Збірна України без лідерів у півфіналі плей-оф ЧС-2026: матч проти Швеції в Іспанії
- Збірна України розпочала збір перед матчем із Швецією: хто прибув першим
- Йожеф Сабо про проблеми збірної України перед матчем зі Швецією: травми та дискваліфікації
- Володимир Бражко може повернутися в збірну України: причини кадрових змін
- Зінченко не зіграє до кінця сезону: захисник "Аякса" потребує операції на коліні

