Опитування показало, в якій країні Європи українці почуваються безпечніше.
Українці почуваються безпечніше в Німеччині
Опитування показало, що багато українців, які емігрували з рідної країни в пошуках безпеки та стабільності, відчувають себе безпечніше в Німеччині порівняно з іншими країнами Європи. Згідно зі словами посла України у Німеччині Олексія Макєєва, українські жінки та чоловіки відчувають більше безпеки, але хвилюються за своїх дітей. Загалом, лише 12% українців звертаються до поліції або органів влади, коли відчувають небезпеку, але цей показник зростає до 30% коли ставиться питання про безпеку дітей. Проте половина тих, хто звертався до німецької поліції, скаржаться на незадовільну допомогу. Опитування проводилося серед 1700 осіб.
Українське дипломатичне представництво в Німеччині також опублікувало інструкцію для українців, які стикаються з дискримінацією за національною ознакою або фізичним чи психологічним насильством.
Фінансові труднощі українців
Раніше проведене загальне опитування показало, що багато українців переживають серйозні фінансові труднощі.
Читайте також
- Польща та Україна оголосили про Recovery Conference 2026: 5 тисяч учасників і 200 угод
- Будівництво укриттів на 23 млн: підрядників і посадовців підозрюють у махінаціях
- Розкрадання 3 млрд на боєприпасах: директору фірми оголосили нову підозру через 21 млн несплаченого ПДВ
- На Львівщині викрили схему соцвиплат на 41 млн: посадовицям загрожує 12 років
- Військові отримають доплати за новими правилами з липня: які виплати зміняться
- Відбудова України: у Гданську зберуться лідери держав та 5 тис. учасників

