Пентагон призупинив постачання ракет ППО та боєприпасів Україні - ЗМІ.


Пентагон призупинив поставки боєприпасів для України
Пентагон призупинив поставки ракет та боєприпасів для України через критично низький рівень американських військових запасів. Рішення було ухвалено після огляду боєприпасів під керівництвом голови з питань політики Елбріджа Колбі. Занепокоєння викликає загальна кількість артилерійських снарядів, ракет ППО та високоточних боєприпасів, яка стрімко зменшується, повідомляє Politico.
Рішення призупинення частини обіцяної допомоги, прийняте в червні, набирає чинності у момент, коли Україна опиняється під ударом російських ракет та дронів по цивільних об'єктах у Києві та інших містах.
Обурення серед союзників України
Рішення призупинення поставок ракет та боєприпасів викликало обурення серед союзників України в Конгресі, які вважають, що це може залишити країну уразливою перед можливими майбутніми російськими атаками.
Пентагон призупинив поставки боєприпасів для України через недостатність власних військових запасів. Рішення спричинило обурення серед союзників України, які стурбовані можливою уразливістю країни перед російськими нападами.Читайте також
- Заробіток на нерухомості — як діяти, щоб не втратити гроші
- В Україні дорожчає популярний фрукт — скільки зараз коштує
- Новобудови злетіли в ціні — які міста вийшли в лідери
- Повертаються строки на ТМ і патенти — що зробити до 14 серпня
- Власники квартир у Львові оновили ціни — що відбувається на ринку
- Українцям запропонували знижки на яйця — де знайти дешевше