У США тривають переговори про мир для України: що відомо про зустріч Умєрова.

Умєров на переговорах про мир для України
Умєров на переговорах про мир для України Фото: ТСН

Як повідомляє ТСН: У Сполучених Штатах тривають переговори щодо мирної угоди для завершення війни в Україні вже третій день поспіль.

Секретар РНБО та керівник української переговорної групи Рустем Умєров повідомив, що сьогодні він разом із генерал-лейтенантом Андрієм Гнатовим проведе ще одну зустріч з американською делегацією.

«Працюємо конструктивно та предметно. Розраховуємо на подальший прогрес і практичний результат», — лаконічно зазначив Умєров.

Нагадаємо, що 20 грудня російська сторона охрестила переговори між РФ та США «конструктивними». Раніше у Reuters розкрили деталі наступних етапів переговорів щодо миру.

Ці переговори є важливими у контексті тривалого конфлікту в Україні, адже їх результати можуть суттєво вплинути на подальшу ситуацію в регіоні. Сподівання на мирне врегулювання залишаються, незважаючи на складність процесу та суперечливі позиції учасників.


Читайте також

Реклама