На Одещині 15 тисяч першокласників підуть до школи: як готують заклади.

На Одещині 15 тисяч першокласників підуть до школи: як готують заклади
На Одещині 15 тисяч першокласників підуть до школи: як готують заклади Фото: novyny.live

З 1 вересня на Одещині до навчання готуються майже 200 тисяч школярів, зокрема 15 тисяч першокласників, які чекають на свої перші уроки в 934 класах.

Загалом в Україні з 1 вересня розпочнуть навчання понад 3 мільйони дітей, а більше 200 тисяч з них проживають на Одещині. Підготовка до прийому першачків у школи викликає підвищений інтерес у відомстві, яке вже проводить перевірки у різних шкільних закладах регіону.

Що перевіряють

Одна з перевірок відбулася у селі Кремидівка Доброславської громади, де триває будівництво протирадіаційного укриття для місцевого ліцею. Також були відвідані об'єкти в Дачненській громаді, де проводяться проєкти з посилення безпеки.

Одеські посадовці приділяють особливу увагу безпеці та якості освітнього середовища для учнів і педагогів, а також контролюють дотримання графіків виконання робіт підрядниками.

Усі ці заходи спрямовані на те, щоб забезпечити безпечне та комфортне навчання дітей в школах Одещини.


Читайте також

Реклама