Північна Корея вперше офіційно підтвердила участь у війні на боці Росії.
Центральна військова комісія Трудової партії Кореї підтвердила участь військ з КНДР у бойових діях проти українських сил оборони на території Курської області в Росії. Цю інформацію надано у спеціальній заяві керівного партійного органу.
За повідомленнями з KCNA, рішення про направлення військ на війну в Росії було прийняте на підставі договору про взаємну оборону між КНДР і Росією. Північнокорейське керівництво розглядало цю ситуацію як зрозумілу згідно з умовами договору про всеосяжне стратегічне партнерство.
В заяві зазначають, що військові з КНДР брали участь у бойових діях тільки на території Росії. За положеннями ООН та інших міжнародних договорів, це відповідає укладеним угодам.
Точні відомості про склад, кількість та втрати військового контингенту з КНДР не наводяться в повідомленні. Однак, в заяві зазначено, що у Пхеньяні буде встановлено пам'ятник північнокорейським солдатам за їхні бойові подвиги на території Росії.
Читайте також
- Обмін полоненими: Лубінець зустрівся з омбудсменкою РФ та обговорив зниклих безвісти
- Латвія продовжує посилену охорону кордону з РФ та Білоруссю: нові терміни
- Колишній радник Трампа Джон Болтон визнав себе винним у зберіганні секретних даних
- 30 років Конституції України: спецпроєкт до Дня свободи та демократії
- Кремль хоче повернутися до Стамбульських домовленостей: що відомо про новий мирний план
- Поляки розділилися щодо позбавлення Зеленського ордена: опитування показало результат

