Jedno z przejść granicznych z Polską wznowiło pracę.
22.09.2024
2603
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
22.09.2024
2603
Przejazd osób i pojazdów na przejściu granicznym "Usztylug - Zosin" został wznowiony. Przejazd odbywa się w trybie spowolnionym ze względu na oznakowanie osób na przenośnych komputerach - informuje Państwowa Służba Graniczna Ukrainy.
Dziś, 22 września, tymczasowo nie było możliwe przekroczenie granicy przez to przejście. "Służba Graniczna RP poinformowała w nocy o awarii w pracy bazy danych, dlatego oznakowanie i przejazd nie są możliwe" - czytamy w komunikacie.
17 września Rada Najwyższa Ukrainy w pełni zatwierdziła projekt ustawy o ponownym uruchomieniu Państwowej Służby Celnej.
Czytaj także
- Znów ostrzelano Charkowszczyznę: ofiary śmiertelne i ranni wśród ludności cywilnej
- Tragiczny nalot na dom w obwodzie sumskim – nie żyją trzy osoby, w tym 13-latek
- Katastrofa w Katarze: 54 rannych i 18 zaginionych po eksplozji w zakładzie gazowym
- Wstrząsy na Morzu Czarnym: u wybrzeży Krymu odnotowano serię trzęsień ziemi, najsilniejsze o magnitudzie 4,8
- Atak balistyczny na Odesszczyznę: jedna ofiara śmiertelna i trzy osoby ranne
- Prawie 900 uderzeń na Zaporoże i Sumy: są ofiary śmiertelne i ranni w wyniku rosyjskiego ostrzału

