Okkupanci Rosji zaatakowali Odesę - budynek płonie, a samochody się palą.
22.07.2025
3313
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
22.07.2025
3313
Armia Rosji ponownie zaatakowała Odesę tej nocy. Mimo heroicznej pracy systemu obrony powietrznej miasta nie obyło się bez zniszczeń i pożarów.
O tym informuje szef Odeskiej OWA Oleg Kiper.
Co wiadomo w tej chwili
Zgodnie z informacjami urzędnika, w tej chwili strażacy walczą z ogniem, który objął budynek administracyjny. Należy również ugasić samochody, które zapaliły się po ataku Rosjan.
Informacje o poszkodowanych nie napływają, ale są weryfikowane. Wiadomość jest aktualizowana...
W nocy na Odesę ponownie dokonano ataku, który doprowadził do zniszczeń i pożarów. Strażacy intensywnie pracują na miejscu zdarzeń, walcząc z ogniem w budynku administracyjnym i gasząc samochody, które się zapaliły. Oczekiwane są dodatkowe informacje o potencjalnych poszkodowanych.
Czytaj także
- FBI udaremniło zamach na Trumpa przy użyciu dronów
- 10 lat więzienia grozi mieszkance Charkowszczyzny za kierowanie drogówką pod okupantem
- Minister spraw zagranicznych Ukrainy z wizytą w Seulu: kluczowym tematem los żołnierzy z KRLD
- Putin wywiera presję na rozmowy: Tło jego strategii negocjacyjnej z Ukrainą
- Miliony na glony w basenie Białego Domu: kontrowersyjne umowy i zatrzymania za czasów Trumpa
- Kreml uzbraja kulturę: sport i cerkiew na froncie hybrydowej wojny – ostrzeżenie ukraińskiego wywiadu

