Окупанти РФ атакували Одесу — є пожежі в будівлі та горять авто.
22.07.2025
3311
Журналіст
Шосталь Олександр
22.07.2025
3311
Армія РФ цієї ночі знову атакувала Одесу. Попри героїчну роботу ППО міста не обійшлось без руйнувань та пожеж.
Про це повідомляє голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
Що відомо на цей момент
Згідно з повідомленням чиновника, в цей момент рятувальники борються з вогнем, який охопив адміністративну будівлю. Також треба загасити автівки, що загорілись після атаки росіян.
Інформація про постраждалих не надходила, але вона уточнюється. Новина оновлюється...
У ніч на Одесу знову було скоєно напад, який призвів до руйнувань та пожеж. Рятувальники активно працюють на місці подій, борючись з вогнем в адміністративній будівлі та гасячи автівки, що загорілись. Очікується додаткова інформація про потенційних постраждалих.
Читайте також
- Угорщина знову заблокувала вступ України до ЄС: ключовий етап відкладено
- Зеленський оголосив про налагодження виробництва далекобійної зброї в Україні
- Україна почала перемагати Росію технологіями: досвід армії інтегрують у безпеку ЄС
- Зеленський зустрівся з головою ОЕСР: Україна сподівається на статус кандидата восени
- Групи оповіщення ТЦК отримали право затримувати порушників: де це можливо
- Трамп хоче очистити Лінкольнський меморіал, але басейн за 16 млн доларів заполонили водорості

