По той бік корейці. Росіяни із прифронтових сіл Курщини відмовляються евакуюватися .
У фронтовій Курщині виникла складна ситуація, оскільки російська влада покинула місцевих жителів без підтримки і обстрілювала мирне населення. Представники військової комендатури намагалися переконати мешканців села Гуєво покинути свої будинки, але люди відмовилися. Незважаючи на активні бойові дії поруч з їх територією, мешканці вирішили залишитися.
Староста села заявив: "Там навіть не росіяни, а корейці. Для них ми всі однакові. Тут може бути бійка".
Оскільки ніхто не погодився на евакуацію, українські військові передали росіянам новини про їхніх родичів.
Згідно з розвідувальними даними, Північна Корея планує вислати додаткові війська до Курської області протягом двох місяців. У складі корейських підрозділів, що розгорнуті в Україні, є приблизно 500 офіцерів, включаючи трьох генералів.
Президент України Володимир Зеленський також повідомив, що 4 тисячі з 12 тисяч північнокорейських солдат загинули на Курщині. Ці заяви були зроблені під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.
Нові записи зустрічі полонених північнокорейських солдат зі слідчими Служби безпеки України також були оприлюднені. За словами полоненого, північнокорейські підрозділи на Курщині зазнають великих втрат, які їх важко порахувати. Солдат також заявив, що він не знав, де і проти кого воюватиме.
Майбутнє північнокорейських військ
За даними аналітиків ISW, якщо північнокорейські війська, що знаходяться в Курській області, продовжуватимуть зазнавати великих втрат, то до середини квітня 2025 року їх чисельність, яка сягає 12 тисяч осіб, значно зменшиться через поранення та смерті.
Повідомляється, що уряд Південної Кореї проведе консультації з Україною стосовно повернення північнокорейських військових, які опинилися в полоні Збройних сил України.
Читайте також
- Російські війська захопили Велику Новосілку? Відповідь ЗСУ
- Зеленський розповів про призначення Драпатого головою угруповання "Хортиця"
- Зеленський повідомив про кадрові перестановки у ЗСУ