Популярний курорт Іспанії закрив пляжі через загадкову речовину у піску.
12.06.2025
2743

Журналіст
Шосталь Олександр
12.06.2025
2743

Влада Валенсії прийняла рішення закрити декілька пляжів у зв'язку з появою невідомої речовини на узбережжі. На деяких пляжах були підняті червоні прапори, що означає заборону купання через виявлення білих частинок, подібних до гранул пластику. Ці пляжі залишаться закритими до завершення розслідування. Також речовина була виявлена у водах порту біля міста Гандія, де її концентрація є найвищою.
Ця загадкова речовина змусила владу Валенсії закрити пляжі, а туристам у місті Пальма-де-Майорка загрожує штраф за покупки у вуличних торговців.
Підсумок
Походження та небезпека цієї речовини залишаються невідомими, що створює певне занепокоєння серед місцевих жителів та туристів, а також вимагає подальших розслідувань та заходів безпеки на узбережжі.
Читайте також
- Суд за дитячий табір на Київщині — позиції обох сторін
- Шлюб розірвано — чи можуть колишні отримати частку спадщини
- На Одещині збудують укриття з навчальними зонами — яка вартість
- Автобусні перевезення — що тепер вимагатимуть у деяких пасажирів
- В Одесі з’явився провулок Толвінського — де саме
- Як застрахувати нерухомість в Україні від "шахедів" та ракет