Посадовець КМДА задекларував недостовірні відомості на 22 мільйони гривень: деталі справи.
Недостовірні відомості в декларації посадовця
Як повідомляє Novyny.live: Посадовець Київської міської державної адміністрації задекларував недостовірні відомості на 22 мільйони гривень. Прокуратура повідомила про підозру директору Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимиру Костікову. Це стало відомо 3 лютого.
Сума недостовірних відомостей становить 22 мільйони гривень. Заощадження, які задекларував посадовець, складають 31 мільйон гривень. Проте, відповідно до оцінок, його реальні можливості заощаджень не перевищують 9 мільйонів гривень. Це викликає питання щодо походження задекларованих коштів.
Власність та наслідки
Слід зазначити, що вартість квартири, яку має посадовець, становить 8,4 мільйона гривень. Крім того, у власності Костікова є автомобілі:
- Infiniti FX37S, вартість якого оцінюється в 440 тисяч гривень;
- Mersedes Benz GL500, вартість якого становить 600 тисяч гривень.
Згідно з санкцією статті 366-2 Кримінального кодексу України, за недостовірне декларування передбачено покарання у вигляді штрафу від 6 до 8 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі до 2 років. Ситуація навколо декларації Володимира Костікова привертає увагу громадськості та може мати серйозні наслідки для його кар'єри.
Цей випадок підкреслює важливість прозорості у державному секторі та дотримання антикорупційних норм, встановлених в Україні.
Суспільство, зокрема, стежитиме за розвитком справи та можливими наслідками для посадовця, адже подібні ситуації можуть вплинути на довіру громадян до органів влади та їх здатність боротися з корупцією. Важливо, щоб відповідні органи дотримувались законодавства та забезпечували справедливість у розслідуванні таких випадків.
Читайте також
- День Конституції України: як 28 червня 1996 року ухвалювали Основний Закон
- В Україні стартує другий етап реформи ТЦК: що зміниться з липня
- Фінляндія легалізувала ввезення ядерної зброї: новий закон набуває чинності з липня
- Нардеп Веніславський: підстав для звільнення Сирського через скандал у “Скелі” немає
- Пентагон затягує $33,5 млрд для України: аудит виявив проблеми з контрактами
- Буданов про майбутнє України: сильна держава потрібна лише самим українцям

