ППО знищила 126 дронів-камікадзе: як Україна відбила масовану атаку.
Як повідомляє inkorr.com: Українські збройні сили успішно відбили атаку безпілотників, які завдали удару з російської території та окупованого Криму. В результаті було знищено 126 з 142 запущених дронів. Наші військові застосували зенітні ракети та радіоелектронну боротьбу для відбиття нападу.
Ситуація на фронті залишається напруженою. За даними Генштабу, триває 1285-та доба збройної агресії Росії проти України. Протягом останньої доби зафіксовано 182 боєзіткнення з ворогом, який продовжує вести посилені артилерійські та авіаційні обстріли.
Підсумок
Збройні сили України змогли успішно відбити атаку російських безпілотників, знищивши більшість з них. Конфлікт на сході країни триває, проте українські війська все ще рішуче протистоять агресору, захищаючи свою державу.
Читайте також
- Удар по НПЗ і заборона експорту: Росія вперше імпортуватиме дизель через дефіцит
- Киргизстан терміново шукає пальне: Китай та Білорусь замінять Росію
- Керівництво УДП звинуватили в розкраданні активів: збитки сягнули $7 млн
- Паливна криза в РФ: Путін визнав проблеми, а Росія готується імпортувати нафтопродукти
- Російська економіка на межі вибуху: 500 тисяч банкрутств за рік
- Удари Сил оборони зупинили ключові НПЗ Росії: дефіцит пального досягне 30 тисяч тонн

