Прикарпатку судили за Viber-групу про повістки: який вирок отримала.
Судовий процес над жінкою з Нижнього Березова
Як повідомляє Novyny.live: У Івано-Франківській області судили жінку з Нижнього Березова, яка створила у Viber групу для розповсюдження інформації про роздачу повісток військовими. За рішенням суду, жінка визнана винною за частиною 1 статті 114-1 Кримінального кодексу України та отримала іспитовий термін тривалістю один рік і шість місяців.
Деталі справи
Деталі справи вказують на те, що жінка заснувала Viber групу під назвою "Мінти в селі..." у вересні 2022 року. Відзначається, що до моменту судового розгляду вона не була раніше притягнута до кримінальної відповідальності. У період з 12 січня до 23 березня 2026 року в групі було розміщено 33 повідомлення про місця роботи територіальних центрів комплектування.
Рішення суду включало також конфіскацію мобільного телефону Redmi Note 12 та SIM-картки, тоді як ноутбук Acer був повернений власниці. Ця справа стала важливим прецедентом у контексті правової відповідальності за розповсюдження інформації, що стосується військового призову.
Ця справа підкреслює важливість правової відповідальності за поширення інформації, яка може впливати на військовий призов і мобілізацію в Україні. З огляду на військовий стан у країні, подібні інциденти можуть мати серйозні наслідки для безпеки та порядку.
Судове рішення також демонструє, як законодавство реагує на нові виклики в епоху цифрових технологій.
Читайте також
- Війна знищила 100 000 дельфінів у Чорному морі: головна причина
- Польські та українські археологи знайшли масове поховання жертв 1943 року
- У Польщі різко зросла кількість злочинів проти українців: статистика шокує
- Історик Возгрін розкрив невідому історію кримських татар: чому це важливо
- 11-річний хлопчик відкрив власний музей природної історії в Кембриджі
- Російська армія отримала наказ бити дронами по АЗС та авто: які цілі

