Проблеми мобілізації в Україні: заступник командира корпусу розкритикував методи.
Як повідомляє inkorr.com: Заступник командира Третього армійського корпусу, підполковник Збройних сил України Максим Жорін вважає, що нинішні методи мобілізації негативно впливають на якість особового складу та підривають принципи справедливості під час призову у воєнний час.
“Розумію, що хтось вирішує таким чином виконання планів, але через те, що ми мобілізовуємо бомжів, дідів та хворих, нікому в армії краще не стає. З кожним роком рівень особового складу стає все гіршим, всі про це знають. Це залежить не тільки від підготовки, а й від того, які категорії громадян потрапляють у військо. Спортзали та ресторани в містах не чіпаємо, натомість присилаємо в підрозділи бомжів”, - наголосив військовий.
Необхідність технологічної армії
Жорін зазначив, що Україні важко конкурувати з Росією за чисельністю. Він підкреслив, що нація потребує технологічної та добре підготовленої армії. Не має сенсу поповнювати її кандидатами, які фізично або морально не здатні виконувати військові обов’язки.
Справедливість у мобілізації
За його словами, справедливість у процесі мобілізації в Україні потребує покращення.
Звернення підполковника Жоріна акцентує увагу на важливості не лише кількості, але й якості військовослужбовців, що є основою для ефективного захисту країни. В умовах війни важливо, щоб система мобілізації була прозорою і справедливою, що дозволить залучати до армії дійсно підготовлених і відповідних кандидатів.
Читайте також
- Росія звинуватила США в зриві домовленостей Путіна і Трампа: що відомо
- Експрезидент Польщі спрогнозував припинення вогню в Україні: чи буде це справедливим миром
- Зеленський назвав наслідки війни для РФ: дефіцит пального та перекидання ППО
- Україна та Польща посилюють співпрацю: ключова конференція з відбудови у Гданську
- Кремль заговорив про переговори з Україною: що стоїть за заявами Москви
- Єврокомісарка заявила про незворотність вступу України до ЄС

