Протести в Абхазії: мітингувальники увірвалися до парламенту через угоду з РФ.


У місті Сухумі, що є столицею Абхазії, відбулися масові протести, під час яких громадяни штурмували будівлю парламенту і висловлювали своє незадоволення щодо ратифікації інвестиційної угоди з Росією. За інформацією ЗМІ, протестувальники змогли потрапити на територію будівлі, але були розігнані силами безпеки за допомогою сльозогінного газу, що призвело до травмування дев'яти осіб.
Учасники акції вимагають відставки президента Аслана Бжанії, який наразі не знаходиться в адміністраційній будівлі. Під час протестування було знято і викинуто табличку з його ім'ям. Адміністрація президента обіцяє відкликати законопроект щодо ратифікації угоди під час тривання протестів.
Політолог Вадим Денисенко вказує на можливий зв'язок подій з внутрішньополітичною боротьбою в Росії, зокрема між Сурковим і Козаком, помічниками Путіна.
Читайте також
- ГУР розкрило запаси та темпи виробництва ракет і дронів у РФ
- Лідер Ірану Хаменеї підготував трьох наступників на випадок вбивства, — NYT
- Британський політолог пояснив, чому Путін тримається за війну будь-якою ціною
- США перекинули невидимки B-2 до Ірану на тлі загострення з Ізраїлем
- Нардеп заявив, що на міністра Чернишова чекає підозра
- Орбан повністю провалився: антиукраїнські підступи друга Путіна завершилися пшиком