Рекордні втрати РФ у жовтні: Зеленський назвав число вбитих окупантів.

Рекордні втрати РФ у жовтні: Зеленський назвав число вбитих окупантів
Рекордні втрати РФ у жовтні: Зеленський назвав число вбитих окупантів Фото: inkorr.com
Президент України Володимир Зеленський під час брифінгу на засіданні Ставки Верховного Головнокомандування повідомив про рекордні втрати російських військ у жовтні. За його словами, українські безпілотники знищили понад 25 тисяч російських окупантів, що стало найбільшою кількістю загиблих за один місяць з початку війни.

Як повідомляє inkorr.com: Президент зазначив, що ситуація на Покровському напрямку залишається критичною. Він розповів про спроби російських військ швидко захопити місто, а також про важливі події на інших ділянках фронту.

Контрактна форма служби та військово-технічне співробітництво

Міністр оборони Денис Шмигаль оголосив про плани переведення Збройних сил України на контрактну форму служби, що дозволить військовослужбовцям самостійно обирати свої посади та місця служби. Крім того, було підписано меморандум про спільне виробництво винищувачів зі Швецією, а також оголошено програму протидії російським дронам для Херсона та інших міст.

Політичні заяви президента

Зеленський також прокоментував ситуацію з Віктором Орбаном і Олександром Лукашенком, підкресливши важливість підтримки дружніх відносин та недопущення вигоди для росіян у енергетичній сфері. Крім того, президент висловився щодо арешту екс-глави "Укренерго" Володимира Кудрицького, зазначивши, що він не забезпечував безпеку української енергетики.

Отже, український президент Володимир Зеленський звернув увагу на рекордні втрати російських військ у жовтні, підкреслив критичну ситуацію на Покровському напрямку, а також анонсував важливі зміни у контрактній формі служби та військово-технічному співробітництві з іншими державами. Ці кроки є свідченням активізації українських зусиль у протистоянні агресії та зміцненні обороноздатності країни в умовах повномасштабного конфлікту.


Читайте також

Реклама