Росія атакувала американський завод в Україні: Сибіга про неможливість діалогу з США.
Коментар міністра закордонних справ України
Як повідомляє UATV: Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга прокоментував нещодавню атаку Росії на американський завод у Сумській області, підкресливши, що Москва не може вести економічний діалог з США, завдаючи ударів по бізнес-об'єктам. Атака, яка сталася 21 лютого, націлилася на об'єкт, що не був військовою метою, що викликає додаткові запитання щодо намірів Росії.
Завод, на який було здійснено напад, розпочав свою діяльність у 1990-х роках і є важливою частиною економіки регіону. На думку Сибіги, агресивні дії Росії, зокрема обстріли, які відбулися в Дніпропетровській області більше 30 разів, свідчать про небажання Москви дотримуватися міжнародних норм і принципів ведення економічних відносин.
"Москва не может говорить об экономическом диалоге с Соединенными Штатами, одновременно атакуя производственные объекты, которые принадлежат США." Андрій Сибіга
Виконання атак на економічні об'єкти, зокрема на підприємства, що належать іноземним компаніям, може мати серйозні наслідки для міжнародних відносин та економічних зв'язків. Українська сторона намагається донести до світової спільноти, що такі дії Росії суперечать основам міжнародного права і можуть спричинити нові санкції проти Москви. Важливо, щоб світ реагував на ці агресивні дії, аби підтримати стабільність у регіоні та захистити міжнародні економічні інтереси.
Читайте також
- Буданов про річницю підриву Каховської ГЕС: це екоцид, за який має бути відповідальність
- Верховний суд Вірджинії скасував перерозподіл округів: що відбувається
- Буданов очолив нову раду при президенті: чим займатиметься орган
- Підрив Каховської ГЕС: адвокат пояснив, як кремлівська пропаганда обманює українців
- Угорщина зняла вето: ЄС готує перший кластер переговорів про вступ України
- Китай почав спецоперацію біля Тайваню: що спровокувало реакцію Пекіна

