Росія атакувала Україну 128 дронами та ракетою "Іскандер": ППО збила 107 цілей.
Атака російських військ 20 лютого
Як повідомляє UATV: 20 лютого російські війська здійснили атаку на українську територію, використавши баллистичну ракету "Искандер-М" та 128 безпілотників, серед яких переважали дрони типу "Шахед". Повітряна оборона України успішно знищила 107 ворожих безпілотних літальних апаратів.
Атака розпочалася з різних регіонів Росії, зокрема з:
- Брянська
- Курська
- Орла
- Шаталово
- Приморсько-Ахтарська
а також з окупованої території Донеччини. З усієї кількості безпілотників, приблизно 80 були ідентифіковані як "Шахеди". Протиповітряна оборона України виявила високу ефективність, знищивши 21 ударний безпілотник на 14 різних локаціях.
Військова ситуація в регіоні
Ця подія підкреслює загострення військової ситуації в регіоні та підтверджує активність ворожих сил, що продовжують здійснювати атаки на українські території, використовуючи як дрони, так і ракетні системи.
Атака 20 лютого свідчить про зростання інтенсивності військових дій на сході України, що може мати серйозні наслідки для безпеки регіону. Знищення значної кількості ворожих безпілотників демонструє ефективність української системи протиповітряної оборони, проте й вказує на постійні загрози з боку російських військ, які продовжують розширювати свої операції. Ці події можуть вплинути на подальший розвиток конфлікту та міжнародну реакцію на ситуацію в Україні.
Читайте також
- ЗСУ завдали ударів по 36 об'єктах РФ: які втрати армії Путіна за добу
- Російська армія втрачає більше територій та техніки: ЗСУ змінюють тактику завдяки роботам
- Україна вдарила по складах РФ у Бєлгородській області та на Донбасі: що відомо
- Розвідка назвала пріоритетну ціль: знищення логістики РФ у Криму та Придністров’ї
- Українська війна перевершить Першу світову за тривалістю: названо дату
- Російська армія ввела ліміти на артилерію: що змінилося на фронті

