Росіяни запустили 187 ударних дронів за ніч: ППО збила 165 з них.
Масований напад на Україну
Як повідомляє UATV: 27 лютого 2023 року російські окупанти здійснили масований напад на територію України, запустивши 187 ударних безпілотних літальних апаратів (БпЛА) типу "Шахед", "Гербера", "Италмас" та інших. З них 120 БпЛА були типу "Шахед". Протиповітряна оборона України виявилася ефективною, збивши 165 ворожих БпЛА до 08:30.
Незважаючи на успіхи в знищенні ворожих літальних апаратів, було зафіксовано попадання 20 ударних БпЛА на 14 різних локаціях. Це свідчить про те, що частина атакуючих дронів все ж досягла своїх цілей. Цей напад стався на фоні масованого удару, який Росія завдала по українським містам напередодні, 26 лютого. Вибухи прогреміли у Харківській, Дніпропетровській, Полтавській областях, а також у Києві та Запорожжі.
Вплив атак на населення
Внаслідок цих атак більше 25 людей отримали поранення, одна людина загинула. Ситуація залишається напруженою, оскільки Україна продовжує боротися з агресією з боку Росії.
Цей напад підкреслює постійний характер загрози з боку Росії та важливість системи протиповітряної оборони України. Джерело: аналітичний огляд
У той час, як Україна продовжує розвивати свої оборонні можливості, міжнародна спільнота звертає увагу на необхідність підтримки у боротьбі з агресією.
Читайте також
- Російський терор 29 червня: пʼятеро загиблих у Дніпрі та удар по маршрутці у Запоріжжі
- Нові вибухи в Криму та бій на Кінбурнській косі: що відбувається на півдні
- Спецпідрозділ ГУР “Примари” розгромив логістику РФ у Криму: знищено РЛС та шість паливозаправників
- 92-а бригада ЗСУ зірвала зйомку пропаганди РФ у Новоселовці: одного окупанта взяли в полон
- ЗСУ знищують російських новобранців за 20 хвилин: деталі ударів по переправах і мостах
- Сценарій 2029: чи зможе Європа захистити Україну без допомоги США

