ВСУ взяли в полон 40 окупантів під Добропіллям: які втрати понесли росіяни.
19.08.2025
1010
Журналіст
Шосталь Олександр
19.08.2025
1010
У районі Добропілля дипломатично кажучи, не все так спокійно, як здається. Виявляється, армія РФ втратила понад 40 військових, яких зараз тримають у полоні на користь України. Також, 11 танків окупантів було знищено, що змусило їх переглянути свою тактику. А відомий військовий оглядач зазначив, що українські сили відстоюються на Добропіллі дуже успішно, лише раніше росіяни діяли іншими методами, а не за допомогою бронетехніки.
Отже, події на Добропіллі не тільки підтвердили успішність українських військ у відстоюванні, але й підкреслили великі втрати та зміни в тактиці окупантів. Також відсутність загрози прориву з боку РФ підкреслюється.
Читайте також
- Російський військовий попередив про бунт в армії: чи можливий новий "Пригожин"
- ЄС готує 21-й пакет санкцій проти Росії та продовжить обмеження на рік
- Зеленський підписав розпорядження про послання до Ради: Буданов очолив робочу групу
- Крим не здатен забезпечити себе енергією: масовий виїзд через удари України
- Лунін пригрозив Путіну зброєю: військові РФ обіцяють захопити Донбас до осені
- Буданов назвав головну мету України: сильна та конкурентоспроможна держава

